AgresywnyChomik napisał(a):

Carbo king uwielbiam go, jakby miał strzał to za chuja by w PL nie gral.
Kto posłał podanie do Krzyżanowskiego przy bramce na 1-0? Kto zrobił kluczowy odbiór dla akcji na 4-0? Krzyżanowski zaskakuje tym jak swobodnie czije się z przodu i super, jednak mam takie dziwne wrażenie że wyciągając Carbo stracimy więcej niż wyciągając Krzyżanowskiego.
|
To samo powiedzial Mamrot w Studio Reymonta - Carbo dla niego to bardzo wartosciowy gracz, niedoceniany przez kibicow