|
Jak mam w opisie, wygrywając wszystko do końca lutego powinniśmy awansować w 23 kolejce (28 lutego/1 marca).
W pucharze trzeba grać zmiennikami. Jak dadzą radę/będą łatwe losowania to 4 marca jest 1/4 finału PP. Jak już będziemy mieć ten awans to należy postawić na puchary.
|