As napisał(a):

No glebia skladu jest a jeszcze przeciez sa Baniowski, Olejarka i Kawala. Tak czy inaczej sklad w pucharze zapewne bedzie plynny, ktos z pierwszego wyboru pewnie zagra.
Jesli zalozyc na chwile optymistyczny scenariusz w ktorym dalej solidnie punktujemy i w okolicach grudnia mamy jakies 12 punktow przewagi nad 3 miejscem to mysle, ze wiosne walke o PP mozna by wziac na cel i w koncowych rundach zagrac mocniejszym skladem.
|
Cała sprawa rozbija się o to, że nie wiadomo który skład jest mocniejszy

. Poza Rodado reszta może być różna. Przyszło ostatnio trzech chłopów z papierami na granie. Jeżeli Jop umiejętnie to wykorzysta i nie będzie trzymał się sztywno pierwszego składu to zaczniemy być jeszcze lepsi, a każdy mecz sposobem dla każdego grającego, na spłatę kredytu zaufania wobec zespołu.