|
Nikt nie wygrał awansu po 6-ciu kolejkach. Wypracowaliśmy sobie za to dużą zaliczkę i złapaliśmy kilka solidnych ekip z opuszczonymi spodniami.
Ale jak czytam że już możemy odpuszczać ligę żeby grać o Puchar Polski to widzę że niektórym się solidnie odkleiło.
Ważne żeby wycisnąć w lidze maks z obecnej dyspozycji naszych piłkarzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|