Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5158
Stary 25.08.2025, 20:40
Nikt nie wygrał awansu po 6-ciu kolejkach. Wypracowaliśmy sobie za to dużą zaliczkę i złapaliśmy kilka solidnych ekip z opuszczonymi spodniami.

Ale jak czytam że już możemy odpuszczać ligę żeby grać o Puchar Polski to widzę że niektórym się solidnie odkleiło.

Ważne żeby wycisnąć w lidze maks z obecnej dyspozycji naszych piłkarzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując