masada napisał(a):

Jeśli wynik w Tychach się utrzyma, to będziemy jedyną ekipą z górnej połówki tabeli, która dopisze komplet punktów w tej kolejce. Szkoda, że Stal Rzeszów nie urwała punktów Miedzi, no ale nie można mieć wszystkiego
|
W dodatku mamy 7 (8) punktów przewagi nad 3 miejscem i mecz zalegly.
Kosmos.