Kurz napisał(a):

Trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby porównywać sytuację Moskala do obecnej. W tamtym roku zaczynaliśmy okres przygotowawczy z bodajże 13 zawodnikami. Kadrę kompletowaliśmy do połowy sierpnia. Większość piłkarzy przyjechała za późno i bez formy. O części szybko chcielibyśmy zapomnieć... Kiss, Kiakos, Sukiennicki... I tak... puchary zupełnie nie miały wpływu na całokształt
|
Moskal miał kadrę z takimi asami jak Sukiennicki, Olejarka, Młyński czy Starzyński. Część z nich musiała grać z uwagi na stan kadry.
Rude dostał kadrę przerzedzoną kontuzjami i nie wzmocnioną na kluczowych pozycjach.
Sobolewski miał straszny rozjazd między ławką a pierwszą drużyną, zwłaszcza w pierwszym sezonie.
Na papierze obecna kadra jest najbardziej kompletna od spadku, chociaż Omić, Giger i Bozić nie zagrali jeszcze ani minuty to nie są to anonimy.