Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2025, 20:19
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby porównywać sytuację Moskala do obecnej. W tamtym roku zaczynaliśmy okres przygotowawczy z bodajże 13 zawodnikami. Kadrę kompletowaliśmy do połowy sierpnia. Większość piłkarzy przyjechała za późno i bez formy. O części szybko chcielibyśmy zapomnieć... Kiss, Kiakos, Sukiennicki... I tak... puchary zupełnie nie miały wpływu na całokształt
Moskal miał kadrę z takimi asami jak Sukiennicki, Olejarka, Młyński czy Starzyński. Część z nich musiała grać z uwagi na stan kadry.

Rude dostał kadrę przerzedzoną kontuzjami i nie wzmocnioną na kluczowych pozycjach.

Sobolewski miał straszny rozjazd między ławką a pierwszą drużyną, zwłaszcza w pierwszym sezonie.

Na papierze obecna kadra jest najbardziej kompletna od spadku, chociaż Omić, Giger i Bozić nie zagrali jeszcze ani minuty to nie są to anonimy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.08.2025 o godz. 20:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując