Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 25.08.2025, 20:09
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Carbo king uwielbiam go, jakby miał strzał to za chuja by w PL nie gral.

Kto posłał podanie do Krzyżanowskiego przy bramce na 1-0? Kto zrobił kluczowy odbiór dla akcji na 4-0? Krzyżanowski zaskakuje tym jak swobodnie czije się z przodu i super, jednak mam takie dziwne wrażenie że wyciągając Carbo stracimy więcej niż wyciągając Krzyżanowskiego.
No właśnie Carbo swoimi odbiorami wypracował dwie akcje (to jak przewiózł Jezierskiego to było arcydzieło), poza tym wybił Śląskowi rozgrywanie środkiem z głowy. Można powiedzieć że w tym meczu wrócił do topowej dyspozycji.

Przydzielanie numerków kiedy wszyscy z pierwszego składu zagrali świetny mecz jest bez sensu, ale wiadomo że onaniści od młodych talentów muszą sobie znaleźć temat. Najlepszy był Rodado, a potem to już całkowita dowolność. Poza Carbo świetny mecz zagrał np. Biedrzycki, który miał więcej goli niż Krzyżanowski Lieleveld rzucił genialną piłkę przy golu, Einthaller tyrał i rozgrywał do ostaniej minuty na boisku, Duda miał świetne odbiory i asystę...

W sumie nie wyróżnili się tylko Kuziemka (bez sensu strzelał ze złej pozycji zamiast podawać) i Broda (nie miał literalnie nic do roboty), co nie znaczy że zagrali źle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując