AgresywnyChomik napisał(a):

Carbo king uwielbiam go, jakby miał strzał to za chuja by w PL nie gral.
Kto posłał podanie do Krzyżanowskiego przy bramce na 1-0? Kto zrobił kluczowy odbiór dla akcji na 4-0? Krzyżanowski zaskakuje tym jak swobodnie czije się z przodu i super, jednak mam takie dziwne wrażenie że wyciągając Carbo stracimy więcej niż wyciągając Krzyżanowskiego.
|
No właśnie Carbo swoimi odbiorami wypracował dwie akcje (to jak przewiózł Jezierskiego to było arcydzieło), poza tym wybił Śląskowi rozgrywanie środkiem z głowy. Można powiedzieć że w tym meczu wrócił do topowej dyspozycji.
Przydzielanie numerków kiedy wszyscy z pierwszego składu zagrali świetny mecz jest bez sensu, ale wiadomo że onaniści od młodych talentów muszą sobie znaleźć temat. Najlepszy był Rodado, a potem to już całkowita dowolność. Poza Carbo świetny mecz zagrał np. Biedrzycki, który miał więcej goli niż Krzyżanowski

Lieleveld rzucił genialną piłkę przy golu, Einthaller tyrał i rozgrywał do ostaniej minuty na boisku, Duda miał świetne odbiory i asystę...
W sumie nie wyróżnili się tylko Kuziemka (bez sensu strzelał ze złej pozycji zamiast podawać) i Broda (nie miał literalnie nic do roboty), co nie znaczy że zagrali źle.