Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24870
Stary 25.08.2025, 16:49
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Dobra, kończę nie ma sensu, szkoda prądu i klawiatury. Szkoda, że tylko tylu Hiszpanów się przewinęło przez Wisłę bo jakbyśmy ich zatrudnili 3 x więcej to dzisiaj nie zastanawialibyśmy się czym zapłacić za obiady dla rezerw tylko czy do sushi wziąć tuńczyka czy rolkę z homarem.
A GDYBY reprezentacja miała 10 lat temu 3x więcej reprezentantów na poziomie Fabiańskiego, Piszczka, Kubę i Lewego i trenera Górskiego to ZDOBYŁABY ME i medal MŚ.
Zawsze gdyby jakby to by było hoho, a rzeczywistość to kiblowanie czwarty sezon w 2 lidze (przepraszam, drugiej ale pierwszej)
Odpowiedz cytując