adam_09 napisał(a):

|
Dobra, kończę nie ma sensu, szkoda prądu i klawiatury. Szkoda, że tylko tylu Hiszpanów się przewinęło przez Wisłę bo jakbyśmy ich zatrudnili 3 x więcej to dzisiaj nie zastanawialibyśmy się czym zapłacić za obiady dla rezerw tylko czy do sushi wziąć tuńczyka czy rolkę z homarem.
|
A GDYBY reprezentacja miała 10 lat temu 3x więcej reprezentantów na poziomie Fabiańskiego, Piszczka, Kubę i Lewego i trenera Górskiego to ZDOBYŁABY ME i medal MŚ.
Zawsze gdyby jakby to by było hoho, a rzeczywistość to kiblowanie czwarty sezon w 2 lidze (przepraszam, drugiej ale pierwszej)