Markus napisał(a):

Kolego, jakbyśmy zatrudnili 3 x więcej takich zawodników jak Rodado, Carbo, Carlitos, Mula, Imaz, Ivan Gonzalez, Cuesta czy Lionch to byśmy się dzisiaj zastanawiali, z kim będziemy grać w europejskich pucharach w kolejnym sezonie z rzędu.
|
Coś w tym jest.
Co widzę Jagę, to strasznie żałuję, że Imaz jest legendą Białegostoku, a nie Krakowa.