pepe72 napisał(a):

Ja muszę się do statscore dobrać. Jest jakiś filmik ale jeszcze nie chciało mi się grzebać.
Także, sorry ...
Na pewno Termalika awansowała
|
Ktos juz to zarzucal że byly zespoly ktore nie wywalczyly awansu (ok 50%).
Dodajmy ze rekord wygranych z rzędu od pocztaku sezonu to 8.
@masada jest tylko jeden szczegół w tym co napisałeś. Sposrod ich asyst czy bramek w niektórych uczestniczyli oboje, jak chocby przy bramce Krzyzanowski ze Zniczem asyste 2 stopnia zaliczył Kuziemka czy przy bramce z ŁKSem na 5-0 asystowal Kuziemka, a podawał mu Krzyżanowski.
Ale i tak to obłędna statystyka