|
Wiśle też ta sztuka się prawie udała w sezonie 2007/08. Przesądził o tym de facto niestrzelony karny przez Brożka w meczu z Legią na Łazienkowskiej. Byłby wtedy remis i zero porażek na koncie. Stare, ale piękne czasy.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|