bridgeburner napisał(a):

Plan na pozostałą część okienka
- transfer wychodzący/rozwiązanie kontraktu z jednym z dwójki Lasicki/Colley, Olejarka
- wypożyczenie: Staszak, Baniowski ewentualnie Letkiewicz
- wypożyczenie lub transfer: Sukiennicki - po dobrym początkowym wrażeniu zostało mgliste wspomnienie- jedyny element, zupełnie nie pasujący do reszty układanki na boisku
Talarowi, Starzyńskiemu i Skrobanskiemu pewnie damy dojść do zdrowia u nas ale jedyne co może na nich czekać to rezerwy bo tu nie widzę nawet szans na ogony w wysoko wygranych meczach
|
Łasickiemu kończy się kontrakt za 4 miechy
co ty chcesz rozwiązywać?
Baniowski to zmiennik Kuziemki, bo z Zimmermanem nie pykło, przyda się
Letkiewicz? A co będzie jak połamie się Czikczan? kto będzie alternatywą dla Brody? Krysa?
Olejarka i Sukiennicki mają kontrakty do czerwca 2026, jakby ich wypożyczać to co z ich dalszymi kontraktami?
Olejarca pozwoliłbym odejść po skończeniu kontraktu za frii i tak go nikt nie kupi, a przyda się w rezerwach
gorzej z Sukiennickim, którego nikt nie kupi, przedłużać z nim kontrakt w obecnej chwili jest ryzykowne, bo chłop jest jak kogut bez głowy... do rotacji może się przydać (a może nie...), koniec kontraktu i do widzenia
Talar, Starzyński i Skrobański odejdą pewnie po sezonie
I niech tak zostanie
ps. Colley do zostawienia, bo różnie może być z obroną