Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97632
Stary 25.08.2025, 10:35
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Plan na pozostałą część okienka
- transfer wychodzący/rozwiązanie kontraktu z jednym z dwójki Lasicki/Colley, Olejarka
- wypożyczenie: Staszak, Baniowski ewentualnie Letkiewicz
- wypożyczenie lub transfer: Sukiennicki - po dobrym początkowym wrażeniu zostało mgliste wspomnienie- jedyny element, zupełnie nie pasujący do reszty układanki na boisku
Talarowi, Starzyńskiemu i Skrobanskiemu pewnie damy dojść do zdrowia u nas ale jedyne co może na nich czekać to rezerwy bo tu nie widzę nawet szans na ogony w wysoko wygranych meczach
Łasickiemu kończy się kontrakt za 4 miechy
co ty chcesz rozwiązywać?
Baniowski to zmiennik Kuziemki, bo z Zimmermanem nie pykło, przyda się
Letkiewicz? A co będzie jak połamie się Czikczan? kto będzie alternatywą dla Brody? Krysa?
Olejarka i Sukiennicki mają kontrakty do czerwca 2026, jakby ich wypożyczać to co z ich dalszymi kontraktami?
Olejarca pozwoliłbym odejść po skończeniu kontraktu za frii i tak go nikt nie kupi, a przyda się w rezerwach
gorzej z Sukiennickim, którego nikt nie kupi, przedłużać z nim kontrakt w obecnej chwili jest ryzykowne, bo chłop jest jak kogut bez głowy... do rotacji może się przydać (a może nie...), koniec kontraktu i do widzenia

Talar, Starzyński i Skrobański odejdą pewnie po sezonie
I niech tak zostanie

ps. Colley do zostawienia, bo różnie może być z obroną
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując