Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97631
Stary 25.08.2025, 10:27
Sukiennickiego trzeba wypożyczyć (dla jego i Wisły dobra), ale... jednak bez transferu Zimmermana ławka jest za krotka na takie ruchy.

Zostaje Bozic, Kawała, Baniowski, Nikaj na zmianę na 4 pozycje ofensywne. Dwa wykluczenia i zaczynamy grzebac w rezerwach żeby ktokolwiek wchodził.

Ewentualnie może grac jeszcze Duda na 10, czy Giger na pozycji prawego skrzydłowego.
Odpowiedz cytując