|
Sukiennickiego trzeba wypożyczyć (dla jego i Wisły dobra), ale... jednak bez transferu Zimmermana ławka jest za krotka na takie ruchy.
Zostaje Bozic, Kawała, Baniowski, Nikaj na zmianę na 4 pozycje ofensywne. Dwa wykluczenia i zaczynamy grzebac w rezerwach żeby ktokolwiek wchodził.
Ewentualnie może grac jeszcze Duda na 10, czy Giger na pozycji prawego skrzydłowego.
|