|
Gdzie ja mówię że puchary nie miały wpływu? Mówię że na pewno miały ale ze też nic nie zwiastowało, że bez pucharów ta gra i wyniki by się poprawiły - szczególnie za Rude który zagrał 3 mecze w pucharach.
Zresztą o Moskala tu chodzi najmniej. Był Rude, był Sobol i było to samo. Był Jop wczensiej i teraz i wszystko z dnia na dzień wyglądało tak jak powinno a w tym sezonie wygląda po prostu perfekcyjnie. Drugi poziom ligowy w kraju ale ze świecą szukać pewnie na całym świecie drużyn które gromią każdego po kolei.
Tu nic nie pasuje w tych waszych wyjaśnieniach że Jop ma fara, czy czerpie z innych. Bo co do zasady inni to chuja zrobili i mieli w Wiśle pojedyncze dobre mecze/serie jak Soból, Rude w PP czy Moskal w PE. Natomiast Jop w każdym momencie przejęcia klubu, w starym sezonie, w nowym, ciągle idzie na średnią na top 1-2
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|