Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 24.08.2025, 21:28
s1mone napisał(a):
Jop jest po prostu dużo lepszym trenerem od Rudego.
Ujmę to może inaczej - Jop jest optymalnym trenerem w tych konkretnych okolicznościach, które teraz mamy. Choć faktem jest, że Rude to nie była jakaś wysoka trenerska półka.

Zgadzam się też z Arkedem, że nic nie ujmując Jopowi, to poprzedni trenerzy na różne sposoby zbudowali fundamenty pod to, co widzimy teraz.

Kurz napisał(a):
Tym razem klub zrobił bardzo dużo, żeby sezon był udany. Został cały trzon drużyny plus bardzo szybko pojawił się Ertlthaler. I Kuziemka oraz Krzyżanowski mają liczby.
Dokładnie. Nie ma też wyczerpującej siły gry w europucharach i generalnie nowi mieli/mają czas na wkomponowanie się w zespół, nie musząc grać z marszu w meczach o stawkę.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując