s1mone napisał(a):
|
Jop jest po prostu dużo lepszym trenerem od Rudego.
|
Ujmę to może inaczej - Jop jest optymalnym trenerem w tych konkretnych okolicznościach, które teraz mamy. Choć faktem jest, że Rude to nie była jakaś wysoka trenerska półka.
Zgadzam się też z Arkedem, że nic nie ujmując Jopowi, to poprzedni trenerzy na różne sposoby zbudowali fundamenty pod to, co widzimy teraz.