s1mone napisał(a):

|
Jop jest po prostu dużo lepszym trenerem od Rudego.
|
Takie porównania nie maja sensu.
Tym razem klub zrobił bardzo dużo, żeby sezon był udany. Został cały trzon drużyny plus bardzo szybko pojawił się Ertlthaler. I Kuziemka oraz Krzyżanowski mają liczby.