Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1029
Stary 24.08.2025, 19:29
Jop jest po prostu dużo lepszym trenerem od Rudego.

Potrafi zmobilizować drużynę do gry niezależnie od wyniku i jakości przeciwnika. Ten mental, w którym po strzeleniu gola szukamy kolejnych bramek to w 100% zasługa trenera. Za Rudego po strzeleniu bramki cofaliśmy się całym zespołem, to była trenerska melepeta preferująca kunktatorski futbol. O ile w PP to przyniosło wynik (przy dużej dozie szczęścia) o tyle w lidze to była absolutna klapa.

Tu nie powinno być żadnych złudzeń, Mariusz zbudował tą drużynę od podstaw. Gdy dostał zespół rozbity, źle punktujący po Moskalu potrafił go wycisnąć jak cytrynę i wskoczyć na poziom 2 punktów na mecz. Teraz widać pracę trenera, widać autorski pomysł na grę. Wyniki są wprost nie do uwierzenia, rewelacyjne, gra fantastyczna, piękna, dynamiczna - tak grająca Wisła przypomina czasy Cupiała, gdy goliliśmy frajerów ile wlezie. Wiadomo - to tylko pierwsza liga, ale dajmy Mariuszowi w spokoju popracować - jak utrzyma ten poziom to i w Ekstraklasie można walczyć o wyższe cele. Bo to, że awansujemy bezpośrednio - jak dla mnie - jest więcej niż pewne.

7 punktów przewagi nad 3 miejscem i zaległy mecz - przewaga nie do roztrwonienia przy tak porywającej grze. Nawet jak nam się trafi jeden czy drugi mały kryzys. Tutaj poza Wieczystą zwyczajnie nie ma kto nas gonić.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.08.2025 o godz. 19:36.
Odpowiedz cytując