Temat
:
7. kolejka, Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 24 sierpnia, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
Od: 04.2024
Offline
#
114
24.08.2025, 19:14
Dlaczego Nikaj po zdobytej bramce pokazał gest Wielkiej Albanii? Shaqiri i Xhaka zostali za ten gest ukrani na MŚ 2018, wszystkie Albano-Kosowarzy tak mają czy to raczej kwestia poglądaów politycznych?
Adryan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adryan
Znajdź inne posty napisane przez Adryan