|
Ależ ja to rozumiem, bo w życiu kieruje się zasadą, że za dobre trzeba wynagradzać/chwalić, a za złe ganić.
Sam mam krytyczne zdanie o wielu decyzjach podejmowanych przez Królewskiego, a wcześniej przez Błaszczykowskiego. Długo by je wymieniać.
W przeciwieństwie do takich typków jak Jaroo, nigdy nikomu nie ubliżałem takimi niskich lotów inwektywami.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|