Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 24.08.2025, 18:02
Jop kontynuuje też projekt, który Wisła rozpoczęła kilka lat temu, który był prowadzony przez różnych trenerów i powszechnie wyśmiewany (techniczna, ofensywna "krakowska piłka"). A jednak po latach upokorzeń być może wreszcie zaczyna przynosić on plony. Tak grającej drużyny nie da się stworzyć kilkoma transferami i miesiącem treningów z nowym trenerem. Więc jeśli ta zmiana na plus okaże się trwała to może on procentować bardzo długo i dawać przewagę nad rywalami (nie tylko 1 Ligowymi). W Polsce nikt tak nie buduje zespołów. No może Raków i ich Papszun-ball i Jagiellonia Siemieńca.
Ostatnio edytowane przez Arked : 24.08.2025 o godz. 18:07.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując