Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 24.08.2025, 18:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Termalika rok temu zrobiła na jesień bilans 14-3-2

Po tym co się aktualnie odwala będę zaskoczony jeśli skończymy jesień gorzej niż oni.

Los nam zaczyna oddawać ostatnie ciężkie lata. W końcu
Nie los a ciężka praca trenera i zawodników. Sam w zeszłym roku krytykowałem trenera Jopa za nieudolne prowadzenie drużyny a w tym sezonie gramy koncert. Dojdą Omić Gigier i Bozić i nie będzie stracha wpuścić kogoś z ławki.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując