Karherop napisał(a):

Termalika rok temu zrobiła na jesień bilans 14-3-2
Po tym co się aktualnie odwala będę zaskoczony jeśli skończymy jesień gorzej niż oni.
Los nam zaczyna oddawać ostatnie ciężkie lata. W końcu
|
Nie los a ciężka praca trenera i zawodników. Sam w zeszłym roku krytykowałem trenera Jopa za nieudolne prowadzenie drużyny a w tym sezonie gramy koncert. Dojdą Omić Gigier i Bozić i nie będzie stracha wpuścić kogoś z ławki.