Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.08.2025, 18:01
Smuga napisał(a):Wyświetl post
. Morał z tego taki, żeby sobie odpuścić Puchar Polski, przynajmniej w tym sezonie, bo chyba niestety wciąż nie mamy kadry do gry na kilku frontach.
Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mieć taką przewagę nad 3 miejscem, że będziemy mogli odpuszczać ligowe mecze, a nie PP
Odpowiedz cytując