Smuga napisał(a):

|
. Morał z tego taki, żeby sobie odpuścić Puchar Polski, przynajmniej w tym sezonie, bo chyba niestety wciąż nie mamy kadry do gry na kilku frontach.
|
Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mieć taką przewagę nad 3 miejscem, że będziemy mogli odpuszczać ligowe mecze, a nie PP
