Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 24.08.2025, 17:51
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Wisła tą ligę rozjebie do przerwy zimowej, gra wygląda na zespół z górnej części ekstraklasy. Najlepsze, że jak się uda wygrać następny mecz z Legnicą to potem zaczyna się się wręcz autostrada w drugiej połowie rundy.
Termalika rok temu zrobiła na jesien bilans 14-3-2

Po tym co sie aktualnie odwala będę zaskoczony jesli skonczymy jesien gorzej niz oni.

Los nam zaczyna oddawac ostatnie ciezkie lata. W koncu
Odpowiedz cytując