Tantal napisał(a):

|
Wisła tą ligę rozjebie do przerwy zimowej, gra wygląda na zespół z górnej części ekstraklasy. Najlepsze, że jak się uda wygrać następny mecz z Legnicą to potem zaczyna się się wręcz autostrada w drugiej połowie rundy.
|
Termalika rok temu zrobiła na jesien bilans 14-3-2
Po tym co sie aktualnie odwala będę zaskoczony jesli skonczymy jesien gorzej niz oni.
Los nam zaczyna oddawac ostatnie ciezkie lata. W koncu