Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 24.08.2025, 16:53
Prace Jopa można podzielić na kilka części i każdy oprócz barażu trzeba ocenić pozytywnie a nawet jako ideał. Sam mecz z Miedzią też można zaliczyć do bardzo dobrych ale zmora był brak skuteczności i z dupy stracona bramka.
Jop dał radę gdy wziął drużynę na trzy mecze.
Jop w tamtym sezonie wyprowadził drużynę po Moskali do barażów. Mial średnia powyżej 2 pkt więc gdyby był od początku trenerem to by awansował bezpośrednio
Jop w barażu miał mega pecha
Jop w obecnym sezonie stworzył ideal jak na pierwszą ligę.

Udawanie że wyniki są bo zmiana kapitana nastąpiła albo że jeden czy drugi ma lepszą formę jest śmieszne. Jop od początku swojej przygody pracuje bardzo dobrze, konsekwentnie buduje zespół i atmosferę. W tym sezonie wymieniono kilka słabych punktów, do przodu poszedł Kuziemka i Fred, doszedł Erthaler i to jest powód wygranych a nie zmiana kapitana czy brak Zwolaka. Tu się zmieniło wiele więcej niż tylko kapitan i Zwoliński
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując