FraMat napisał(a):
|
Pora zacząć dyskusję czy to wpływ Jopa jako trenera czy mamy dobrych graczy, którzy poradziliby sobie przy każdym trenerze?
|
Według mnie zmiana kapitana.
A co do samego Jopa, to chyba się potwierdza, że te dobre opinie o nim z czasów pracy w PZPN nie były przesadzone. No i należy się chłopu wreszcie jakiś sukces, żeby zmazać słynną plamę z 2010 r. To byłoby piękne, gdyby awansem zrehabilitował się za tego nieszczęsnego samobója sprzed lat, który to dał MP Lechowi.