|
Pytanie zawsze pozostanie otwarte, co by było gdyby grał Uryga, Zwoliński, Baena i Alfaro zamiast obecnych ich zmienników. Do tego można dorzucić Freda, który ma wyższą formę, zaaklimatyzował się w klubie. Rodado też ma wyższą formę.
Ja tam ciągle uważam tak jak As, po prostu tamci parodysci do jezdzcy bez głowy którzy jedyne co robili to wiatr z przodu a z racji miliona wrzutek i kopania piłki przed siebie siła rzeczy asysty i gołe jakieś ponabijali.
Obecna gra i przede wszystkim wykończenie akcji to jest przepaść między tamtymi drewniakami czy jeźdźcami bez głowy a Kuziemka, Duarte, Erthalerem itp
Swoje dokładają boki obrony ale to już chodziło dobrze za Mikulca i Jaroch to tez poziom Lelievelda, środkowi obrońcy też żądla jak sezon temu.
Także odeszli drewniaki i jeźdźcy bez głowy i wchodzi wszystko
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|