wolfy napisał(a):

Mamy trzech skrzydłowych, czterech jeśli liczymy Krzyżanowskiego (ale wtedy mamy dwóch bocznych obrońców).
Jedna kontuzja i jesteśmy w dupie.
Nie powiedziałbym że zostawienie Alfaro mijałoby się z celem.
|
Wolfy już nie przeginaj - w zeszłym sezonie Alfaro w miarę sprawdzał się, kiedy był ustawiany w środku pomocy, na skrzydłach ewidentnie metryka już nie pozwalała mu na efektywność. Rzeczywiście spoko uzupełnienie, ale nie w kontekście skrzydeł.