Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5134
Stary 23.08.2025, 14:48
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Kutwa już w poprzednim sezonie był naszym najlepszy stoperem, ale to Erthaler okazał się brakującym ogniwem w ofensywie. System gry ze Zwolińskim to było nieporozumienie.
Zwoliński nie był problemem, bez niego też cudów nie było. Zresztą, przydawał się do walki o piłki wywalone do przodu - co było wcale częstym widokiem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując