Vuko napisał(a):

|
Kutwa już w poprzednim sezonie był naszym najlepszy stoperem, ale to Erthaler okazał się brakującym ogniwem w ofensywie. System gry ze Zwolińskim to było nieporozumienie.
|
Zwoliński nie był problemem, bez niego też cudów nie było. Zresztą, przydawał się do walki o piłki wywalone do przodu - co było wcale częstym widokiem.