Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5128
Stary 23.08.2025, 12:45
Arked napisał(a):Wyświetl post
Większość tego co piszesz wolfy to prawda, ale... Duda też rozgrywa lepiej piłkę w tym sezonie. To świadczy, że poza kwestiami personalnymi miały miejsce też zmiany taktyczne i schematów rozgrywania, które dotyczą wszystkich zawodników. Przede wszystkim nie gramy na siłę krótko. Jest więcej ryzykownych długich piłek.
W poprzednich sezonach Duda też miewał przebłyski, ale chodzi o cały mecz, a nie pojedyncze zagrania.

Nie wiadomo czy to zmiany taktyczne bo i Jop, i Moskal, i Sobolewski nawet narzekali na zbyt wolne rozegranie i słabą decyzyjność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.08.2025 o godz. 12:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując