Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24850
Stary 23.08.2025, 12:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja mam wrażenie że on się już poddał, ze Zniczem wszedł i był zagubiony i zrezygnowany. On musi pograć i nabrać troche wiary w siebie. Poza tym, że celnie podać i nie robić zwodów bez przeciwnika to też lekcja do odrobienia. Może do Hutnika go wypożyczą.
Jego firmowe zagranie to wywrócenie się z piłką bez kontaktu przeciwnika.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując