Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24848
Stary 23.08.2025, 12:14
emjot napisał(a):Wyświetl post
z tym Sukiennickim to bym się tak jednak nie rozpędzał, że on może grać na jakiejkolwiek pozycji w podstawie,
bo jak mu coś nie przeskoczy w głowie, to będzie robił to co robi teraz czyli będzie statystować na boisku
łamane przez stwarzanie rywalowi okazji do strzelenia goli...

co do Kawały, to być może w perspektywie roku lub dwóch będzie stanowił realne wzmocnienie głębi składu
teraz ... nie pociągnie wózka jakby coś się stało Angelowi,
Ja mam wrażenie że on się już poddał, ze Zniczem wszedł i był zagubiony i zrezygnowany. On musi pograć i nabrać troche wiary w siebie. Poza tym, że celnie podać i nie robić zwodów bez przeciwnika to też lekcja do odrobienia. Może do Hutnika go wypożyczą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując