Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24847
Stary 23.08.2025, 11:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po przyjściu Bozicia jakiekolwiek zostawianie Alfaro mijaloby sie z celem.

Jestesmy w sytuacji że praktycznie 90% obecnej kadry (pomijajac kontuzjowanych i młodych którzy pewnie pojda na wyp.) moze zostac w klubie po ewentualnym awansie. Kadra zostala zaskakująco odmłodzona i to to trzeba traktowac na plus.

Reszte zweryfikuje boisko.
Mamy trzech skrzydłowych, czterech jeśli liczymy Krzyżanowskiego (ale wtedy mamy dwóch bocznych obrońców).

Jedna kontuzja i jesteśmy w dupie.

Nie powiedziałbym że zostawienie Alfaro mijałoby się z celem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując