Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24846
Stary 23.08.2025, 11:52
Po przyjściu Bozicia jakiekolwiek zostawianie Alfaro mijaloby sie z celem.

Jestesmy w sytuacji że praktycznie 90% obecnej kadry (pomijajac kontuzjowanych i młodych którzy pewnie pojda na wyp.) moze zostac w klubie po ewentualnym awansie. Kadra zostala zaskakująco odmłodzona i to to trzeba traktowac na plus.

Reszte zweryfikuje boisko.
Odpowiedz cytując