|
Po przyjściu Bozicia jakiekolwiek zostawianie Alfaro mijaloby sie z celem.
Jestesmy w sytuacji że praktycznie 90% obecnej kadry (pomijajac kontuzjowanych i młodych którzy pewnie pojda na wyp.) moze zostac w klubie po ewentualnym awansie. Kadra zostala zaskakująco odmłodzona i to to trzeba traktowac na plus.
Reszte zweryfikuje boisko.
|