pepe72 napisał(a):

Twoja opinia jest w mniejszości. I nie chodzi mi o to forum.
Poza tym ja swoją opinię oparłem na twardych faktach - klasyfikacji kanadyjskiej.
|
Nie moja wina że nie rozumiesz co czytasz. Nie twierdzę że Kuziemka nie ma wpływu na wyniki, tylko nie jest to wpływ kluczowy.
Kluczowa jest moim zdaniem szybkość rozgrywania piłki dzięki Kutwie i Eithallerowi. W poprzednich sezonach można było sobie zrobić kanapkę w czasie którym zajmowało nam wyprowadzenie piłki od obrońców, a jak dostał piłkę Duda, zaczął ją holować...
Teraz piłka krąży błyskawicznie i praktycznie w każdej groźnej akcji przechodzi przez Einthallera, Rodado i/lub Duarte. Przez to obrona rywala nie ma czasu żeby postawić zasieki, ułożyć worki z piaskiem i się okopać, gra jest o wiele bardziej dynamiczna. Czyli dokładnie taka z jaką sobie w pierwszej lidze nie radzą.
Kutwa umie grać nogami a Einthaller ma przegląd pola i wszystko co robi - robi szybko. Igbekeme nie miał takiego rozegrania.