Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.08.2025, 11:50
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Twoja opinia jest w mniejszości. I nie chodzi mi o to forum.
Poza tym ja swoją opinię oparłem na twardych faktach - klasyfikacji kanadyjskiej.
Nie moja wina że nie rozumiesz co czytasz. Nie twierdzę że Kuziemka nie ma wpływu na wyniki, tylko nie jest to wpływ kluczowy.

Kluczowa jest moim zdaniem szybkość rozgrywania piłki dzięki Kutwie i Eithallerowi. W poprzednich sezonach można było sobie zrobić kanapkę w czasie którym zajmowało nam wyprowadzenie piłki od obrońców, a jak dostał piłkę Duda, zaczął ją holować...

Teraz piłka krąży błyskawicznie i praktycznie w każdej groźnej akcji przechodzi przez Einthallera, Rodado i/lub Duarte. Przez to obrona rywala nie ma czasu żeby postawić zasieki, ułożyć worki z piaskiem i się okopać, gra jest o wiele bardziej dynamiczna. Czyli dokładnie taka z jaką sobie w pierwszej lidze nie radzą.

Kutwa umie grać nogami a Einthaller ma przegląd pola i wszystko co robi - robi szybko. Igbekeme nie miał takiego rozegrania.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.08.2025 o godz. 11:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując