Merkury napisał(a):

|
Kadra zbyt wąska nie pozwoli nam w perspektywie czasu na realizację celów. Nie może być tak ze w maju rezygnujemy ze wszystkich skrzydłowych a potem jeszcze z drugiego napastnika i mówimy ze jest cacy. Początek sezonu jest cacy a co będzie w grudniu trudno się nie domyślać przy tak waskiej kadrze. Darte to ofensywny pomocnik z Kuziemki zrobiono też nagle skrzydłowego byle by nie skończył jak Starzyński.
|
No właśnie to mnie boli że można było tego Alfaro rok zostawić i byłoby spokojniej.
Na szczęście przyszedł Bozić więc mamy trzech skrzydłowych na poziomie pierwszej ligi (miejmy nadzieję), czterech z Krzyżanowskim.