Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24843
Stary 23.08.2025, 10:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na bokach pomocy mamy Kuziemkę Baniowskiego Duarte Może grać Krzyżanowski, Sukiennicki, Erthaler. Bez przesady z tym brakiem możliwości. Nie da się zakontraktować 20 równorzędnych grajków i połowie z nich powiedzieć, że dla dobra drużyny przesiedzicie sezon na ławie. Jak przyjdzie Bozić to będzie idealnie.

Co do napastnika. Kawała ma papiery zobaczycie. Jak za Rude to samo mówiłem o Kutwie to się płaczki chciały popluć . To samo z Baniowskim, chłop motorycznie przypomina Saganowskiego. Jeżeli obaj potrenują z takimi przeciwnikami jak Omic, Leliveld, Giurgic, Giger, Erthaler, to będą coraz lepsi. Zaraz się stadko rzuci że tylko zagranicznych wymieniam. Ano, to czego najbardziej naszym młodym brakuje to fundamentu taktycznego, automatyzmu ustawienia przemieszczania się, rozgrywania. W takiej lidze Austriackiej czy Szwajcarskiej bez tego nie masz czego szukać. Dlatego sam trening w takim towarzystwie jest cenny i przyniesie dobre efekty.
z tym Sukiennickim to bym się tak jednak nie rozpędzał, że on może grać na jakiejkolwiek pozycji w podstawie,
bo jak mu coś nie przeskoczy w głowie, to będzie robił to co robi teraz czyli będzie statystować na boisku
łamane przez stwarzanie rywalowi okazji do strzelenia goli...

co do Kawały, to być może w perspektywie roku lub dwóch będzie stanowił realne wzmocnienie głębi składu
teraz ... nie pociągnie wózka jakby coś się stało Angelowi,
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując