|
Rok temu o tej porze wszyscy wskazywali ze transfer stopera to konieczność i historia pokazała że kibice mieli racje. A i tak Kutwa wybuchem formy ratowal tą formacje.
Teraz w zasadzie wszyscy mówią o napastniku i mimo wszystko dziwi że nie postawiono na kogokolwiek jako opcje rezerwowa. Nie trzeba bylo od razu siegac po Zjawinskiego.
Zapewne w zimie będziemy robic korekty, ale oby nie bylo to spowodowane komtuzjami.
|