|
Kadra zbyt wąska nie pozwoli nam w perspektywie czasu na realizację celów. Nie może być tak ze w maju rezygnujemy ze wszystkich skrzydłowych a potem jeszcze z drugiego napastnika i mówimy ze jest cacy. Początek sezonu jest cacy a co będzie w grudniu trudno się nie domyślać przy tak waskiej kadrze. Darte to ofensywny pomocnik z Kuziemki zrobiono też nagle skrzydłowego byle by nie skończył jak Starzyński.
|