Drozd napisał(a):

Jaka niby pyta? Chłop nie przeszedł testów i tyle. Nie będziemy płacić za kogoś kto nie spełnia norm. Jest nowy obrońca, jest pomocnik może jeszcze będzie skrzydłowy. Elegancko.
Ale rozumiem, że zawsze trzeba biadolić.
|
Jesli bedzie Bozic, będzie niezle, ale nie wyobrazam sobie zostawienia skrzydeł w obecnym kształcie do konca roku. 2 kontuzje i nas nie ma.
Sprawy Zimmermana nie rozumiem, ale głównie dlatego że byl prawdopodobnie naszym numer 1-2 na liscie do wzmocnienia prawego skrzydła.
Tymczasem stawiamy va banque na Kuziemke. Oby mu zdrowie dopisywalo.