Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24837
Stary 22.08.2025, 22:42
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jaka niby pyta? Chłop nie przeszedł testów i tyle. Nie będziemy płacić za kogoś kto nie spełnia norm. Jest nowy obrońca, jest pomocnik może jeszcze będzie skrzydłowy. Elegancko.

Ale rozumiem, że zawsze trzeba biadolić.
Jesli bedzie Bozic, będzie niezle, ale nie wyobrazam sobie zostawienia skrzydeł w obecnym kształcie do konca roku. 2 kontuzje i nas nie ma.

Sprawy Zimmermana nie rozumiem, ale głównie dlatego że byl prawdopodobnie naszym numer 1-2 na liscie do wzmocnienia prawego skrzydła.

Tymczasem stawiamy va banque na Kuziemke. Oby mu zdrowie dopisywalo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.08.2025 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując