pepe72 napisał(a):

To odpalenie to będzie jedna z większych zagadek tego okienka, o ile nie wyjezie dokladnie na jaw co bylo z nim nie tak.
Nie przyjmuje zbytnio do wiadomości że to sa kwestie inne niz medyczne, bo to sie zupelnie nie klei. Nie po tym jak negocjacje zaczeto z nim juz 15 czerwca i obserwowano pewnie z pol roku.