|
@pepe72 - Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Skąd kompleksy?
Ja doceniam Kuziemkę, robiłem to zanim zaczął punktować. Ale nie ma w mojej ocenie kluczowego wpływu na odmianę gry.
A teraz - kompleksy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|