Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24823
Stary 22.08.2025, 10:31
Cytat:
Zdanie Wolfiego czy kogokolwiek innego na temat Brzęczka ma tyle wspólnego z idiotyzmami wygadywanimi przez hejterka także o rzekomej grze Wisły w europejskich pucharach za jego czasów, ile twoje upodobania do myślenia o "polerowaniu berła Królewskiego". Próba bronienia głupot hejterka poprzez ten powyższy wpis jest na ich żenującym poziomie .
Co ty debilu gadasz? Wisła raz na ponad dekadę zagrała w pucharach, może gdzieś się "przejęzyczyłem" pisząc, że grali za Brzęczka a nie Moskala. Trzeba być ostatnim .....m żeby udawać, że ktoś takiej wiedzy nie ma, a jedncozesnie wklejać tutaj, że Cuesta to jakiś dojebany bramkarz a Buchalik się nie sprawdził, skoro statystyki mają takie same, albo, ze Lelieveld gra tutaj kilka sezonów xd Albo twierdzić, że La Liga 2 to niska liga i gracze stamtąd to ię tak sprawdzają w Wiśle.

Takiego chama i manipulatora to chyba to forum nie widziało jeszcze. Rozmowa z tobą polega na ciągłym powtarzaniu bzdur i myślisz, że jak jakaś głupotę powtórzysz milion razy to stanie się faktem, wbrew prawdzie i statystykom
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując