Cytat:
|
Zdanie Wolfiego czy kogokolwiek innego na temat Brzęczka ma tyle wspólnego z idiotyzmami wygadywanimi przez hejterka także o rzekomej grze Wisły w europejskich pucharach za jego czasów, ile twoje upodobania do myślenia o "polerowaniu berła Królewskiego". Próba bronienia głupot hejterka poprzez ten powyższy wpis jest na ich żenującym poziomie .
|
Co ty debilu gadasz? Wisła raz na ponad dekadę zagrała w pucharach, może gdzieś się "przejęzyczyłem" pisząc, że grali za Brzęczka a nie Moskala. Trzeba być ostatnim .....m żeby udawać, że ktoś takiej wiedzy nie ma, a jedncozesnie wklejać tutaj, że Cuesta to jakiś dojebany bramkarz a Buchalik się nie sprawdził, skoro statystyki mają takie same, albo, ze Lelieveld gra tutaj kilka sezonów xd Albo twierdzić, że La Liga 2 to niska liga i gracze stamtąd to ię tak sprawdzają w Wiśle.
Takiego chama i manipulatora to chyba to forum nie widziało jeszcze. Rozmowa z tobą polega na ciągłym powtarzaniu bzdur i myślisz, że jak jakaś głupotę powtórzysz milion razy to stanie się faktem, wbrew prawdzie i statystykom