|
Obejrzałem wywiad z Kuziemką. Już sodóweczka uderza do głowy. Parę niezłych spotkań i się zaczyna. Zupełnie inne podejście,.niż u mlodego Błaszczykowskiego. Oby nie skończył jak Buksa. Gdzie szybki wyjazd boleśnie zweryfikuje jego umiejętności na tle lepszej ligi.
|