Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
24820
21.08.2025, 22:13
Markus
napisał(a):
Buchalik był dobrym bramkarzem i tak nie zawiódł, jak Wisła za Brzęczka grała w europejskich pucharach, co hejterek próbował wmawiać w innym miejscu
To co wypisuje hejterek to taki poziom absurdu, jakby serio chciał udowodnić, że Cinquecento po czołówce z towarowym w sumie jeszcze nadaje się na trasę KrakówâWarszawa.
Zapytaj swojego partnera jakie miał/bądź może nadal zdanie ma na temat Brzęczka.
Ostatnio edytowane przez azor : 22.08.2025 o godz. 06:52.
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor