Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24820
Stary 21.08.2025, 22:13
Markus napisał(a):Wyświetl post
Buchalik był dobrym bramkarzem i tak nie zawiódł, jak Wisła za Brzęczka grała w europejskich pucharach, co hejterek próbował wmawiać w innym miejscu

To co wypisuje hejterek to taki poziom absurdu, jakby serio chciał udowodnić, że Cinquecento po czołówce z towarowym w sumie jeszcze nadaje się na trasę Kraków–Warszawa.

Zapytaj swojego partnera jakie miał/bądź może nadal zdanie ma na temat Brzęczka.
Ostatnio edytowane przez azor : 22.08.2025 o godz. 06:52.
Odpowiedz cytując