Cytat:
|
Tymczasem starsi zawodnicy - Rodado, Carbo, Carlitos, Julián, Lieleveld, kiedyś Stilic czy Imaz - czasem dawali Wiśle więcej w jednym sezonie niż większość wychowanków przez całe swoje kariery. To oni trzymali poziom, dawali jakość i odpowiedzialność. Bez wsparcia takich ludzi w drużynie i na boisku żaden młody talent trwale nie zaistnieje, on musi mieć z kim grać i od kogo się uczyć!
|
Jakaś zła lista ci się wkleiła, z innej zakłądki musiałeś przekopiować bo Lieleveld zagrał w Wiśle dopiero 5 meczów, zdobył 1 bramkę, czyli dał mniej niż Krzyżanowski 5 meczami, bramką i 2 asystami.
A Julian bronił gorzej od Buchalika. Na 20 meczów miał 6 razy czyste konto czyli co 3,33 meczu a Buchalik w sezonie 17/18 miał na 18 meczów czyste konto 6 razy więc co 3 mecze. W sezonie 19/20 też ok bo miał CS 9 razy na 31 meczów wiec co 3,44 meczu.
Musisz bardziej się skupić
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.