Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24814
Stary 21.08.2025, 20:41
MaLk napisał(a):Wyświetl post
W Polsce akurat niestety nie, w przeciwieństwie do większości cywilizowanego świata sportowego, bo strategia Lecha jest tutaj raczej wyjątkiem niż normą. W Polsce kluby żyją przeważnie z kroplówek ze środków publicznych albo tego, że akurat jakiś bogaty właściciel chciał się trochę dowartościować i wpompować kasę. Względnie z szeroko rozumianego "kredytu kupieckiego", czyli odkładania w czasie zapłaty swoim wierzycielom.
(...)
U nas nie ma kroplówki środków publicznych.
Lech w akademię inwestował 10 lat nim zaczęła przynosić dochód.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując