doktor granat napisał(a):

|
Czy nas stać? Zakładam, że JK podpisał kontrakt z kwotami na które nas stać.
|
Finansowo nas nie za bardzo stać (podobnie jak w ogóle na całą kadrę taką, jaką mamy), ale sportowo nie za bardzo nas też stać na to, żeby akurat Rodado w składzie nie mieć.
Nie za bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić w jaki sposób moglibyśmy nawet w tym samym budżecie zastąpić Rodado jakimkolwiek innym graczem, który byłby w stanie dać zespołowi tak wiele we wszystkich możliwych aspektach.