|
Ten Zimmerman z ostatniej trójki potencjalnych transferów, wygląda mi na największego ogóra. Jeśli go nie podpiszą, to jakoś strasznie po nim płakać nie będę. Jeśli były wątpliwości co do jego zdrowia, to dobrze, że chociaż raz nasz sztab medyczny stanął na wysokości zadania.
Na bank jeszcze kogoś ściągną do rywalizacji na skrzydle.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|