Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24812
Stary 21.08.2025, 19:28
Ten Zimmerman z ostatniej trójki potencjalnych transferów, wygląda mi na największego ogóra. Jeśli go nie podpiszą, to jakoś strasznie po nim płakać nie będę. Jeśli były wątpliwości co do jego zdrowia, to dobrze, że chociaż raz nasz sztab medyczny stanął na wysokości zadania.

Na bank jeszcze kogoś ściągną do rywalizacji na skrzydle.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując