Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Klub nic nie może zrobić, PZPN zresztą też. Sędzia bałwan i podobne bałwany na VAR faul widzieli.
Sytuacja podobna jak z bydlackim faulem na Dudzie (w porównaniu do niego Rodado został pomiziany) - ponieważ bałwan z gwizdkiem widział i dał kartkę nie można decyzji z boiska zmienić.
Na logikę to co - mamy VAR sprawdzający pierwszy VAR jeszcze dołożyć? Czy może powywalać wreszcie pajaców z gwizdkiem do okręgówki, gdzie wielu z nich się nadaje?